Sipariş verebilmeniz için ana sayfamızda bulunan Üye Ol seçeneğimizden üyelik kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Yeni üyelik seçeneğimizde size özel yeni bir özellik daha ekledik; tüm sevdikleriniz için yeni bir kimlik kartı oluşturabilir, yaklaşan doğum günlerini, özel günleri takip edebilir ve onlara en eğlenceli oyuncakları hediye edebilirsiniz.

Üye Ol seçeneğine alternatif olarak Facebook ile Giriş Yap seçeneğimizden de faydalanabilirsiniz.

Size özel tüm avantajlarımızdan haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olabilirsiniz.

Üyelik işlemlerinizde sırasında “Kampanya ve duyurulardan e-posta ile haberdar olmak istiyorum.” seçeneğini tıklamanız yeterlidir.  

Zaten üye iseniz, hesabım menüsünde üyelik bilgilerime tıklayarak açılan sayfanın en altında yer alan “Bülten Tercihleri” bölümüne tıklayarak güncelleme yapmanız gerekmektedir.

Üyelik girişi bölümümüzden “Şifremi Unuttum” butonuna tıklamanız yeterli. Üyelik esnasında kayıtlı olduğunuz e-posta adresinizi açılacak pencerede ilgili bölüme yazarak bize iletmeniz gerekmektedir. Göndereceğimiz şifremi unuttum  e-postasından şifrenizi yeniden belirleyebilirsiniz. 

Üyelik girişi yaptıktan sonra Hesabım seçeneğinden tüm bilgilerinize ulaşabilir ve yeni fatura adresi veya teslimat adresi tanımı yapabilirsiniz.