Polly Pocket Pollyville Evi GFP42-GFP42
Polly Pocket Pollyville Evi GFP42-GFP42
Polly Pocket Pollyville Evi GFP42-GFP42

Polly Pocket Pollyville Evi GFP42-GFP42 (MTL-GFP42)

İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺165,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺155,00(KDV Dahil)
₺18,83 'den başlayan taksitlerle

Polly Pocket Pollyville Evi GFP42-GFP42

 


Polly Pocket Pollyville Evi GFP42-GFP42

Büyük sürprizlerle dolu küçük Polly Pocket™ Pollyville® evi ile eğlenmeye hazır mısın? Polly'nin küçük kasabasından ilham alan Mini Evde eğlencenin ve bebek bakıcılığı maceralarının sınırı yok! Oyun seti açıldığında 4 kat, 5 oda, 4 eğlenceli sürpriz, 11 aksesuar ortaya çıkıyor. Ayrıca bir mini Polly™ bebek, erkek kardeşi Paxton Pocket™ bebek ve köpek Peaches da var! Mini Ev oyun kurgusu için bir sürü eğlenceli parça içeriyor: sallanan at, Paxton Pocket™ bebeğin mama sandalyesi, bir masa ve 2 sandalye, koltuk, Peaches'ın köpek kulübesi, bir tramplen ve bisiklet. 4 katlı eğlenceyi keşfet: Polly'nin dizüstü bilgisayar ve dolap bulunan yatak odası; Polly™ bebeğin Paxton Pocket™ bebeği beşiğine yatırabileceği veya sallanan atta birlikte oyun oynayabilecekleri Paxton'ın odası; köpüklü temizlik veya duş için eğlenceli bir küvet içeren banyo ve oturup televizyon izlenebilecek bir alan, yemek yenilebilecek masa ve sandalyeler, dans için stereo/müzik imkanlarıyla oturma odası (Polly™ bebek dans pistine yapıştırıldığında döner). Ayrıca yemek hazırlayabileceğin bir mutfak ve Polly™ bebeğin Paxton Pocket™ bebeği besleyebileceği bir mama sandalyesi var. Kardeşler dışarıda oynayabilir, tramplende zıplayabilir ve bisiklete binebilir. Sette Paxton Pocket™ bebek için bebek koltuğu bile var. Polly™ bebeğin ayakları bisiklet pedallarına yerleşir, bisiklet itildiğinde bebek de hareket eder! Oyun setinde ayrıca Polly Stick™ teknolojili bir çıkartma sayfası bulunur, çocuklar çıkartmaları istedikleri yere yapıştırabilir. Polly™ bebek ve arkadaşları çıkartmaya yapışır. Halı, terlik gibi ek çıkartmalar eğlenceyi artırır ve çocukların Mini Evi özelleştirmesini sağlar. Pollyville™ Mini Ev, mini Polly™ ve Paxton Pocket™ bebekler, köpek Peaches, tramplen, bisiklet ve aksesuarlar içerir. Pollyville™'in minik dünyası ve araçlarıyla kendi dünyanı oluşturabilir ve yepyeni hikayeler yaratabilirsin! Hepsini koleksiyonuna ekle. Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir. 4 yaş ve üzeri için.

Polly'nin küçük Pollyville™ evinden ilham alan Mini Ev bebek bakıcılığı temalıdır ve açıldığında 4 kat, 5 oda, 4 eğlenceli sürpriz, 11 aksesuar ortaya çıkar. Mini Polly™ ve Paxton Pocket™ bebekler ile köpek Peaches da eğlenceye katılır. Oyun kurgusu için eğlenceli parçalar: sallanan at, Paxton'ın mama sandalyesi, bir masa ve 2 sandalye, koltuk, Peaches'ın köpek kulübesi, tramplen ve bisiklet.

Evdeki odalar ve aktiviteler: Polly'nin yatak odası; beşik ve sallanan at bulunan Paxton'ın odası; eğlenceli bir küvet bulunan banyo; televizyon, masa ve sandalyeler, dans için müzik/stereo imkanıyla oturma odası (Polly™ bebek dans pistine yapıştırıldığında döner); Polly™ bebeğin Paxton Pocket™ bebeği besleyebilmesi için mutfak ve mama sandalyesi; tramplen ve bisiklet ile açık havada eğlence.

Polly™ bebeğin ayaklarını bisikletin pedallarına yerleştir, bisikleti it ve bebek bisiklete biniyormuş gibi hareket etsin.

Polly Stick™ teknolojili etiket sayfası ile çocuklar etiketleri istedikleri yere yapıştırabilir ve Polly™ bebek ve arkadaşları etikete yapışır.

Çocuklar halı, terlik gibi ek çıkartmalarla Polly'nin Mini Evini özelleştirerek hikaye anlatımı eğlencesini artırabilir.

Pollyville™'in minik dünyası ve araçlarıyla kendi dünyanı yaratabilirsin. Sınırsız eğlence için hepsini koleksiyonuna ekle. 4 yaş ve üzeri için uygundur.

 

 

 

Benzer Ürünler