My Little Pony Cutie Mark Crew Konfeti Partisi Koleksiyonu E5323
My Little Pony Cutie Mark Crew Konfeti Partisi Koleksiyonu E5323
My Little Pony Cutie Mark Crew Konfeti Partisi Koleksiyonu E5323

My Little Pony Cutie Mark Crew Konfeti Partisi Koleksiyonu E5323 (HAS-E5323)

İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺209,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺199,00(KDV Dahil)
₺18,80 'den başlayan taksitlerle

My Little Pony Cutie Mark Crew Konfeti Partisi Kolaksiyonu E5323

My Little Pony Cutie Mark Crew Konfeti Partisi Koleksiyonu E5323 Özellikleri

  • Cutie Mark Crew oyun setleri, My Little Pony ve Equestria Girls dünyalarını birleştiriyor. Cutie Mark Crew Konfeti Partisi Koleksiyonu, 7 tanesi balon şeklindeki ambalajların içinde gizlenen 8 figür içerir. Konfetiyle dolu, balon şeklindeki her bir kapının arkasındaki gizli karakteri ve aksesuarı ortaya çıkararak partiyi başlatın.
  • Çocukların doğum günü ya da özel bir etkinliğe geri sayım yapabilmeleri veya 7 gün boyunca minik sürprizlerle karşılaşabilmeleri için balon şekilleri 1'den 7'ye kadar numaralandırılmıştır! Özel gökkuşağı rengi saçları olan Pinkie Pie figürüyle birlikte pakete; 3,5 cm boyunda 8 adet Pony figürü dahildir. Gizemli figürlerden bazılarının saçlarında eğlenceli renk geçişleri veya gökkuşağı renkleri vardır! Her figürün yanında uygun renkte minik bir moda aksesuarı da yer alır. Gökkuşağı partisi oluşturmak için Pony'leri ve aksesuarları biraraya dizin. 14 sürpriz ve 7 kutu açma eğlencesi sizi bekliyor!
  • İÇİNDE TAM 8 FİGÜR VAR: Konfeti Partisi Koleksiyonu'nun paketine, 8 Cutie Mark Crew Figür dahil. Bunlardan 7 tanesi, eğlenceli paketlerin içinde gizli ve sizin onları bulmanızı bekliyor!
  • GİZEMLİ AKSESUARLAR: 3,5 cm boyundaki her bir figür, saç kurutma makinesi aksesuarlı Pinkie Pie gibi, moda temalı minik bir aksesuara sahip. Diğer aksesuarlar ise sürpriz!
  • BALON ŞEKLİNDE SÜRPRİZ: Konfetiyle dolu balon şeklindeki 7 kapının her birini açarak içeride saklanan renkli sevimli figürü ve aksesuarı ortaya çıkarın
  • ÖZEL TASARIM: Figürlerden bazılarının özel saç renkleri ve eğlenceli özellikleri var. Bunlardan biri olan özel gökkuşağı rengindeki yelesiyle Pinkie Pie figürü de pakete dahil
  • EN SEVDİĞİNİZ PONY KARAKTERLERİNİN KOLEKSİYONUNU YAPIN: My Little Pony: Arkadaşlık Sihirlidir çizgi dizisi, kısa Equestria Girls animasyonları ve My Little Pony Filmi’nden ilham alınarak tasarlanan figürlerden bir dünya oluşturmak için diğer My Little Pony Cutie Mark Crew ürünlerine (Her biri ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır.) de göz atın! Figürler, 4 yaş ve üstü kız/erkek çocukların oynayabileceği, koleksiyonunu yapabileceği ve paylaşabileceği harika oyuncaklardır.
  • İçindekiler: 8 figür ve 8 aksesuar.
  • Yaş Grubu : 4 yaş üzeri
  • Yaklaşık Kutu Ölçüsü: 6 x 30 x 30 cm
Benzer Ürünler