Hasbro Gaming Monopoly Maaş Günü
Hasbro Gaming Monopoly Maaş Günü
Hasbro Gaming Monopoly Maaş Günü

Hasbro Gaming Monopoly Maaş Günü (HAS-E0751)

İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺175,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺165,00(KDV Dahil)
₺20,04 'den başlayan taksitlerle

Hasbro Gaming Monopoly Maaş Günü

 

Hasbro Gaming Monopoly Maaş Günü

Hasbro, herkese ayın sonlarını sevdirmeye hazır! Monopoly Maaş Günü kutu oyunu ile eğlenceli saatlere kapı aralayın. Hasbro markasının en dikkat çeken oyunları arasında yer alan Monopoly Maaş Günü'nü oynarken eğlenin, piyonunuz ile karelerde ilerlerken bol bol gülün. Üstelik, çocukları da oyuna dahil edin. Evlere gelen misafirlerinizle birlikte oynayın ve kahkaha dolu saatlerin tadına varın.

Evlerin bir Numaralı Oyunu Olmaya Aday Monopoly Maaş Günü

Oyun kıyasıya rekabetinde ayın sonunu en çok parayla getirmeye çalışın. Unutmayın ki rakiplerinizin gözleri sizin paranızın üstünde! Dikkatli olun. Paranızı elde tutmaya gayret edin ve paranız ile harika yatırımlar yapmaya çalışın. Yatırımlarınızı ise gün gelince daha karlı bir şekilde satmaya bakın ve daha da çok para kazanmaya çalışın. Günü gelen faturalarınızı ödemeyi de atlamayın. Monopoly Maaş Günü masasında paranız mı kalmadı? Banka imdadınıza yetişir. Oyun sonunda en çok parası olan Monopoly Maaş Günü’nün şampiyonu olur.

Ailelerin En Sevdikleri Oyun Monopoly Maaş Günü

8 yaş ve üzeri tüm çocukların da oynayabileceği Monopoly Maaş Günü, ailenizle bir araya geldiğinizde oynayabileceğiniz en eğlenceli oyunlardan biridir. Çocuklar, oyun esnasında bir yandan kıyasıya rekabetin tadına varırken; diğer yandan zihinsel becerilerini geliştirir. Matematiksel yetileri gelişirken aynı zamanda konsantrasyon kabiliyetleri de artar. 

Monopoly Maaş Günü Kutu İçeriği

Monopoly Maaş Günü oyun alanı
100 adet oyun kartı
Oyun zarı
Maaş Maaş günü zarı
4 piyon
Hesap Defteri
Para desteği
Monopoly Maaş Günü oyun kılavuzu
En Sevilen Oyunların Merkezi Hasbro

Kutu oyunlarının ve oyuncakların dev markası Hasbro ile sayısız oyun ve oyuncak evlerde yerlerini alır. Farklı tarzdaki kutu oyunları ile her zaman kendinden bahsettiren Hasbro, dünya genelinde tanınan ve sevilen bir markadır.

 


Monopoly Maaş Günü ile ay sonunu getirmeye çalışmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Herkesin paranızın peşinde olduğu bu oyunda maaşınızla yatırımlar yapın ve sonra onları kârlı bir şekilde satın! Bir anda önünüze yığılabilen faturalarınızı ödemek için gerekirse borç alın. En çok para kazanan ve parasını koruyan oyuncu oyunu kazanır!
Oyuncu Sayısı: 2-4
Yaş Grubu: 8 Yaş ve Üzeri

 

Benzer Ürünler